Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Tools / MJEGËL PËR PLOTIM DHE MBYLLJE

  • 202203301727303365
  • Perflex枪照片
  • 微 信 图片 _20220530172429
  • 202203301727303365
  • Perflex枪照片
  • 微 信 图片 _20220530172429

Kompleti i veglave të fugave profesionale të fishekëve - Pistoleta për izolimNICEJOON është marka e parë e armëve mbyllëse në Kinë. Me një marrëdhënie të mirë bashkëpunimi me NICEJOON, Perflex ofron blerje dhe furnizim me një ndalesë të pistoletës mbyllëse dhe grupit të plotë të kompletit të veglave për klientët tanë me mjete të cilësisë më të mirë për të përmirësuar ndjenjën e fugos së lehtë të klientëve dhe popullaritetin e finove të reja të pllakave.

Komponenti: pistoletë kapëse çeliku, pjatë shtypëse, top shtypës, shufër pastrimi, dyll, lopatë

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Pesha: 2.5-3KG

Zbatimi:Fukim pllakash me dy komponentë për bashkimin e pllakave

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Fletë të dhënave të sigurisë materialeShkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Raporti provëShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Kompleti i veglave të fugave profesionale të fishekëve - Pistoleta për izolim

Kompleti i veglave të fugave profesionale të fishekëve - Pistoleta për izolim

Komponenti:pistoletë kapëse çeliku, pjatë shtypëse, top shtypëse, shufër pastrimi, dylli, lopatë

Zbatim:Futje pllakash me dy komponentë për fuga pllakash

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!