Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

PLUSIM DHE MBYLLJE

ZGJIDHJE PERFLEX PËR
NDERTIMIT

BËNI ÇDO DETAJ MË TË BUKUR DHE TË INTEGRUAR. IZOLIMI I PASTERISTEVE DHE GJENDJEVE TE TJERA TE PASTA LARG NGJYJET E Pllakave. BËJË MË TË FUNDIT DHE TË QËNDRUESHËM MË TË FORTËSISHËM DHE TË QËNDRUESHËM INSTALIMIN E Pllakave. BËNI ÇDO DETAJ MË TË BUKUR.

BACK

Mënyrat për të zbuluar se sa mahnitës është finoja e vërtetë e pllakave Polypro 03 prill 2023

Industria e fugave të pllakave ka shfaqur një gjeneratë të re të finove të pllakave, të poliaspartik fino me bazë rrëshirë. Ka shumë performanca që janë shumë më të mira se fino ekzistuese epoksi dhe llaçi tradicional i çimentos.

 

Shumë pllaka nuk janë ende të hapura për fino të pllakave polipro. Këtu janë disa mënyra për t'ju ndihmuar të dini se sa i jashtëzakonshëm është finoja e pllakave polipro.

 

1.      Erë: vidhosni kapakun për të nuhatur nëse ka ndonjë erë. Funa e pastër e pllakave polipro nuk ka erë. Gjithashtu, ju mund të digjni fino të kuruar për të zbuluar se tymi është i bardhë dhe pa erë.

2.      Ngrirja: fuga e pastër e pllakave polipro mund të shërohet ende në temperaturën -50dhe performanca e tij nuk do të ndikohet.

3.      Grill: grijeni finonë në skarë me një pistoletë ngrohëse dhe fino nuk bëhet pluhur ose bëhet i brishtë pasi është rezistent ndaj temperaturave shumë të larta dhe të ulëta.

4.      Thithni: shtrydhni fino në ujë dhe ai ende mund të kurohet, që do të thotë se mund të ndërtohet në mjedis të lagësht dhe të lagësht. Pas pjekjes, cilësia e tij nuk ndryshon.

5.      Lopata: kur hiqni mbetjet e finove pas tharjes së finove, provoni elasticitetin e tij me një lopatë. Fino të tjera pllakash është i brishtë dhe thyhet kur hidhet me lopatë. Megjithatë, fino e pllakave polipro është super fleksibël dhe mund të hiqet edhe me dorë.

6.      Përdorimi: Koha e ngurtësimit të llaçit të pastër të pllakave polipro është e shkurtër. Është pa ngjitje në rreth 30 minuta dhe shërohet plotësisht në 4-8 orë.

 

Futa e pllakave Perflex polypro është e gjithanshme dhe e qëndrueshme. Mund të përdoret pothuajse në çdo vend. Nuk zverdhet kështu që ngjyrat e lehta mund të përdoren edhe në ambientet e jashtme të shtëpisë tuaj. Zgjidhni Perflex, zgjidhni cilësinë!


tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni