Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

PLUSIM DHE MBYLLJE

ZGJIDHJE PERFLEX PËR
NDERTIMIT

BËNI ÇDO DETAJ MË TË BUKUR DHE TË INTEGRUAR. IZOLIMI I PASTERISTEVE DHE GJENDJEVE TE TJERA TE PASTA LARG NGJYJET E Pllakave. BËJË MË TË FUNDIT DHE TË QËNDRUESHËM MË TË FORTËSISHËM DHE TË QËNDRUESHËM INSTALIMIN E Pllakave. BËNI ÇDO DETAJ MË TË BUKUR.

BACK

Ngjitës silikoni Premium Perflex SK100 01 shtator 2023

Perflex Premium Silicone Sealant SK100 është një izolues izolues me bazë alkooli me një formulë pa vaj, i cili ka performancë të shkëlqyer kundër ndotjes, kundër rrjedhjeve dhe antibakteriale. Formula SK100 nuk përmban vaj të bardhë, i cili është më miqësor ndaj mjedisit sesa ngjitësit e zakonshëm silikoni, më rezistent ndaj mykut dhe rezistent ndaj papastërtive. Ka ngjitje më të fortë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e mbylljes dhe ngjitjes së skajeve.


微 信 图片 _20230912164015


Sealant silikoni Premium Perflex SK100 ka elasticitet të madh, mbyllje të mirë, ngjitje të mirë me shumicën e nënshtresave dhe rezistencë të mirë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj temperaturës së ulët, rezistencë ndaj motit dhe rezistencë ndaj plakjes. Mbytësi është një përbërës, neutral, me modul të ulët. Është i shkallës 0 të parandalimit të mykut, shkallë gjithëpërfshirëse anti-bakteriale që tejkalon 99.99%. Është i fortë dhe i fortë dhe ka aftësi lidhëse afatgjatë. Është pa erë dhe i sigurt për t'u përdorur në shtëpinë tuaj. Emetimet e tij të VOC janë jashtëzakonisht të ulëta, zero formaldehid dhe zero benzen.Silikoni Sealant Premium Perflex SK100 disponohet në një gamë të gjerë ngjyrash të bukura me mbarim me shkëlqim. Ngjyrat e ngjitësit janë të gjithanshme, të përshtatshme për shumë ndeshje ngjyrash Fino pllakash Perflex. Ato mund të përputhen me një gamë të gjerë pllakash qeramike ose dekorime të tjera.


微 信 图片 _20230913152233


Perflex Premium Silicone Sealant SK100 është projektuar për parandalimin e mykut të dekorimit të brendshëm, vulosjen e materialeve të ndryshme speciale, vulosjen për dyer, dritare dhe instalime xhami. Është i zbatueshëm për materialet e ndërtimit si mermeri, guri, panelet e aluminit dhe metalet. Mbytësi mund të plotësojë nevoja të ndryshme për vende si dhomat e fëmijëve, sallat e ekspozitës, si dhe mjedise të specializuara, si laboratorë dhe dhoma aseptike.


 微 信 图片 _20230906112554


Perflex është e specializuar në teknologjinë kimike R&D dhe prodhimin e materialeve të ndërtimit. Produktet tona përfshijnë pa zverdhje poliaspartik fino, fino epokside, izolues izolues, sisteme dyshemeje poliaspartike dhe epokside. Perflex u ofron shpërndarësve tanë në mbarë botën mbështetjen më të plotë teknike, mbështetjen e marketingut dhe mbështetjen pas shitjes, në mënyrë që përdoruesit përfundimtarë të mund të shijojnë produktet dhe shërbimet e garantuara pas shitjes në nivel global.


信 截图 _20230907115929


Bashkohuni me Perflex si distributor | WhatsApp +86 183 9099 2093 | Postë [email mbrojtur]

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni