Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Ngjitës dhe ngjitës / NGJITES PER GURIN

  • 未命名-1
  • 未命名-1

Ngjitës për ngjitjen e gurëve-PSA-10Ngjitësja e gurit PSA-10 është rafinuar në mënyrë inovative me materiale të reja epokside, e cila ka veti të shkëlqyera si super kundër zverdhjes, forcë ngjitëse dhe fortësi të lartë.

Numri i modelit: PSA-10

Përbërësi: rrëshirë epoksi

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Vëllimi: 50ml/400ml

Afati i ruajtjes: 12 muaj nëse produkti ruhet në një vend të thatë dhe të freskët larg dritës.

Aplikimi: Lidhja dhe riparimi i gurit/pllakave/qeramikave/etj

Ndërtimi: I mbështjellë me armë mbyllëse

APLIKIMI

Suitable for bonding and repairing rock slabs, slabs, stone, ceramics and other products, aswell as tile joints for inner and outside corners.


VETIT MEKANIKE

Artikull testues

Ngjitës me gurë Indeksi PSA-10

50ML

40ML

Forca e lidhjes (MPa)

≥ 5

8.87

10.368

Tim pa goditjee(Min)

10-15

10

10

Rezistenca ndaj temperatura e dhomës ujë

168h nrwgoditje, pa derdhje

168h nrwgoditje, pa derdhje

168h nrwgoditje, pa derdhje


CONSTRUCTION METHOD

1 Clear contaminants on the bonding surface, such as dust, grease, release agent and rustspots. 

2 Remove the end cap, put on the mixing nozzle, use a special caulking gun or booster pushrod to discharge 2.5-5cm of adhesive first.

3 Apply adhesive evenly on the bonding surface and assemble as soon as possible, place itfor curing, do not move the assembly during the curing process. After the adhesive is fullycured, it can bear the load.
Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Ngjitës për ngjitjen e gurëve-PSA-10

Ngjitës për ngjitjen e gurëve-PSA-10

Numri i modelit: PSA-10

Përbërësi: rrëshirë epoksi

Aplikimi: Lidhja dhe riparimi i gurit/pllakave/qeramikave/etj

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!