Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Tools / PAJISJET PËR SPRAKIM POLIURE

  • 6000
  • 6000
  • 6000-
  • 6000
  • 6000
  • 6000-

Pajisje për infuzion me spërkatje me presion të lartë poliurea-poliuretani - PH6000PH6000 bazohet në dizajnin ergonomik. Me lartësi të moderuar të punës, është e lehtë për t'u përdorur dhe për të parë të dhënat. Paneli është i qartë në një shikim dhe i lehtë për t'u përdorur.

Numri i modelit: PH6000

Përdorimi i dizajnit:

Shkumë poliuretani: izolim i mureve të banimit / industria e hapësirës ajrore / muret komerciale / trupi i rezervuarit kimik / industria HVAC / mbushja e themeleve / struktura e kornizës së çelikut

Polyurea: spërkatje betoni / projekt për ruajtjen e ujit / dysheme kamioni / i papërshkueshëm nga uji dhe kundër korrozionit / spërkatje kuti / poliurea e tubacionit / rezervuarët e magazinimit të çelikut / rezistente ndaj shpërthimit / makineri minerare


Karakteristikat kryesore

● Dizajni ergonomik: lartësi mesatare e punës, e lehtë për t'u përdorur dhe për të parë të dhënat. Paneli është i qartë në një shikim dhe i lehtë për t'u përdorur.

● Një sistem i ri i rritjes së makinës hidraulike horizontale: lamtumirë me gazin, fuqi e qëndrueshme dhe e fuqishme, efikasiteti u rrit me 50%. Struktura e prodhimit të materialeve të veçanta të aliazhit është e arsyeshme, gjë që përmirëson jetën e shërbimit të pajisjeve.

● Ngrohës i fortë i përbërë: duke përdorur metodën e ngrohjes spirale. Ngrohja ultra e fortë me një cilindër prej 9000 W rrit dhe ruan efektin e ngrohjes dhe përzierjes së lëndëve të para.

● Sistemi i lubrifikimit të pompës: Shtoni modelin kundër ngurtësimit në komponentët e mbylljes dhe pozicionet e boshtit të pompës për të shmangur kristalizimin. Përmirësoni frekuencën dhe jetën e shërbimit të shufrave dhe vulave të boshtit.

● Kontrolli i motorit: Mbani presion të qëndrueshëm në pistoletën spërkatës për të përmirësuar performancën e spërkatjes. Dizajni me puls të ulët mund të zvogëlojë luhatjet gjatë ndërrimit të pompës.


6000

1000


Parametri teknike

Raporti i lëndës së parë

1:1

Driving Metoda

Makinë hidraulike

Presioni maksimal i punës

30MP

Burim

Tela trefazore katër

380v50/60Hz (e personalizueshme) 

 

Prodhimi i lëndës së parë

2-13 kg/min

Burimi i presionit të ajrit

0.6-0.8MPa 0.6m3 / min

Fuqia totale

22kw

Fuqia ngrohëse e ngrohësit

4500W * 2

Gjatësia maksimale e tubit material

120 m (opsionale)

Fuqia ngrohëse e izolimit të tubacionit

3500W

Gama e viskozitetit të lëndës së parë

200-1000 CPS (në temperaturën e funksionimit)

Diapazoni i temperaturës së ngrohjes

0-80

peshë

280KG


Konfigurimi standard

Motori kryesor

Njësia 1

Tub i shkurtër i armës së vazhdueshme

2 copë (1.5 metra për copë)

Armë spray

1 grusht

Pompë e nxjerrjes së materialit

2 degë

Tub material izolues

1 set

Aksesorë të rastësishëm

1 set


Aplikacion

Shkumë poliuretani: izolim i mureve të banimit / industria e hapësirës ajrore / muret komerciale / trupi i rezervuarit kimik / industria HVAC / mbushja e themeleve / struktura e kornizës së çelikut

Poliurea: spërkatje betoni / projekti i ruajtjes së ujit / dyshemeja e kamionit / e papërshkueshme nga uji dhe kundër korrozionit / spërkatja e kutisë / poliurea e tubacionit / rezervuarët e magazinimit të çelikut / makineri ushtarake kundër shpërthimit / minierave


Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Pajisje për infuzion me spërkatje me presion të lartë poliurea-poliuretani - PH6000

Pajisje për infuzion me spërkatje me presion të lartë poliurea-poliuretani - PH6000

Numri i modelit:PH6000

Përdorimi i dizajnit:

Shkumë poliuretani: izolim i mureve të banimit / industria e hapësirës ajrore / muret komerciale / trupi i rezervuarit kimik / industria HVAC / mbushja e themeleve / struktura e kornizës së çelikut

Polyurea: spërkatje betoni / projekt për ruajtjen e ujit / dysheme kamioni / i papërshkueshëm nga uji dhe kundër korrozionit / spërkatje kuti / poliurea e tubacionit / rezervuarët e magazinimit të çelikut / rezistente ndaj shpërthimit / makineri minerare


Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!