Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Tools / PAJISJET PËR SPRAKIM POLIURE

  • 8000
  • 8000
  • 8000-
  • 8000
  • 8000
  • 8000-

Pajisje për infuzion me spërkatje me presion të lartë poliurea-poliuretani - PH8000PH8000 është një kombinim organik i dizajnit ergonomik dhe strukturor me siguri dhe përshtatshmëri më të lartë. Mund të vëzhgojë lehtësisht të dhënat dhe të operohet.

Numri i modelit: PH8000

Përdorimi i dizajnit:

Shkumë poliuretani: rezistente ndaj nxehtësisë së murit të shtëpisë / fugave të dyshemesë / industrisë së hapësirës ajrore / mureve komerciale / rezervuarëve kimikë / industrisë HVAC / mbushjes së themelit / çelikut

Polyurea: lundrim betoni dhe ndërtim anijesh / inxhinieri uji / shtrati i shtratit / anti-korrozioni i papërshkueshëm nga uji / tub rezervuari / rezervuari i depozitimit të çelikut / rezistent ndaj shpërthimit / pajisje minerale


Karakteristikat kryesore

● Dizajni ergonomik: Një kombinim organik i dizajnit ergonomik dhe strukturor me siguri dhe përshtatshmëri më të lartë, mund të vëzhgohet lehtësisht dhe të përdoret në ndërtim.

● Sistemi hitraulik i energjisë: Sistemi i përmirësuar i energjisë jo vetëm që rrit rrjedhën e prodhimit dhe përmirëson efikasitetin e ndërtimit, por gjithashtu bën që materiali të përzihet më i imët dhe më i butë me efekt të cilësisë së lartë.

● Pompë e sistemit të vajosjes së pompës ISO: Struktura delikate e boshtit e bën transmetimin e energjisë më të qëndrueshme dhe të besueshme, duke shmangur efektin e keq në problemin e koaksialitetit të boshtit të pompës.

● Sistemi i ngrohjes me fuqi të lartë: Ngrohni shpejt materialin dhe mbani një temperaturë fikse edhe në shpejtësinë maksimale të rrjedhës, për të siguruar efektin e spërkatjes.

● Sistemi i monitorimit: Sistemi i monitorimit të temperaturës dhe presionit të ushqimit i bën të dhënat në kohë reale më intuitive.

● Sistemi i vajosjes së pompës ISO: për të parandaluar kristalizimin e izocianatit në vulat dhe boshtet e pompës.


8000

1000


Parametri teknike

Raporti i lëndës së parë

1:1

Driving Metoda

Makinë hidraulike

Presioni maksimal i punës

30MP

Burim

Tela trefazore katër

380v50/60Hz (e personalizueshme)  

Shkalla e rrjedhës së prodhimit të lëndës së parë

2-13 kg/min

Burimi i presionit të ajrit

0.6-0.8MPa 0.6m3 / min

Fuqia totale

228kw

Fuqia ngrohëse e ngrohësit

9000W * 2

Gjatësia maksimale e tubit material

120 m (opsionale)

Fuqia ngrohëse e izolimit të tubacionit

3500W

Gama e viskozitetit të lëndës së parë

200-1000 CPS (në temperaturën e funksionimit)

Diapazoni i temperaturës së ngrohjes

0-80

peshë

335KG


Konfigurimi standard

Motori kryesor

Njësia 1

Pajisje shtesë

1 çantë

Armë spray

1 copë

Tub termik

1 copë (10 m/pc)

Pompë ngritëse e materialit

1 set

Tub armësh

2 copë (1.5 m/pc)


Aplikacion

shkumëzimi poliuretani: rezistent ndaj nxehtësisë së murit të shtëpisë / bashkimit të dyshemesë / industrisë së hapësirës ajrore / mureve komerciale / rezervuarëve kimikë / industrisë HVAC / mbushjes së themeleve / çelikut

poliurea: lundrim betoni dhe ndërtimi i anijeve / inxhinieri uji / shtrati i shtratit / anti-korrozioni i papërshkueshëm nga uji / tub rezervuari / rezervuari i depozitimit të çelikut / rezistent ndaj shpërthimit / pajisje minerale


Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Pajisje për infuzion me spërkatje me presion të lartë poliurea-poliuretani - PH8000

Pajisje për infuzion me spërkatje me presion të lartë poliurea-poliuretani - PH8000

Numri i modelit:PH8000

Përdorimi i dizajnit:

Shkumë poliuretani: rezistente ndaj nxehtësisë së murit të shtëpisë / fugave të dyshemesë / industrisë së hapësirës ajrore / mureve komerciale / rezervuarëve kimikë / industrisë HVAC / mbushjes së themelit / çelikut

Polyurea: lundrim betoni dhe ndërtim anijesh / inxhinieri uji / shtrati i shtratit / anti-korrozioni i papërshkueshëm nga uji / tub rezervuari / rezervuari i depozitimit të çelikut / rezistent ndaj shpërthimit / pajisje minerale


Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!