Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Membranë e papërshkueshme nga uji / MESTO POLIASPARTIC I papërshkueshëm nga uji

  • PW-800
  • PW-800
  • PW-800
  • PW-800

Mbytës i papërshkueshëm nga uji UVR Polyaspartic - PW800PW-800 UVR Polyaspartic Mbytës i papërshkueshëm nga uji përbëhet nga rrëshirë poliaspartike, që nuk zverdhet, rezistente ndaj motit, izocianat dhe aditivë, i cili është jashtëzakonisht i qartë dhe mund të përmirësojë shkëlqimin e pllakës së vjetër dhe mund të pigmentohet. Mbrojtja e mjedisit, pa erë, formaldehid zero dhe ngjitje e mirë me pllakat dhe betonin, rezistencë e shkëlqyer ndaj goditjes dhe zgjatje në thyerje, ndërtim i thjeshtë dhe tharje e shpejtë, kundër rrëshqitjes, i papërshkueshëm nga uji, riparimi i sipërfaqes së pllakave qeramike/mermerit/granitit/gurit natyror të kuzhine dhe tualet, konstruksion i papërshkueshëm nga uji për bazë betoni ose pllakash, veçanërisht riparim i papërshkueshëm nga uji për mure të jashtme.

Numri i modelit: PW-800

Komponenti: POLYASPARTIC

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Vëllimi: 1 kg

Afati i ruajtjes: 12 muaj

Ngjyra: transparente e qartë (ngjyra mund të formulohet)

Aplikimi:1, Riparimi i papërshkueshëm nga uji i sipërfaqes së pllakës qeramike/mermerit/granitit/gurit natyror të kuzhinës dhe tualetit.

2, Ndërtim i papërshkueshëm nga uji për bazë betoni ose pllakash, veçanërisht riparim i papërshkueshëm nga uji për muret e jashtme.

Ndërtimi: Furçim / Rrotullim / Spërkatje

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Fleta e të dhënave të sigurisë PW-800 (Pjesa A)Shkarko

Fleta e të dhënave të sigurisë PW-800 (Pjesa B)Shkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Mbytës i papërshkueshëm nga uji UVR Polyaspartic - PW800

Mbytës i papërshkueshëm nga uji UVR Polyaspartic - PW800

Numri i modelit:PW-800

Komponenti:POLIASPARTIK

Zbatim:1, Riparim i papërshkueshëm nga uji i sipërfaqes së pllakës qeramike/mermerit/granitit/gurit natyror të kuzhinës dhe tualetit.

2, Ndërtim i papërshkueshëm nga uji për bazë betoni ose pllakash, veçanërisht riparim i papërshkueshëm nga uji për muret e jashtme.

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!