Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / PASKON POLIASPARTIKE KATI

  • Veshje dyshemeje poliaspartike ASP800
  • 信 截图 _20240530150557
  • 信 截图 _20240530150150
  • Veshje dyshemeje poliaspartike ASP800
  • 信 截图 _20240530150557
  • 信 截图 _20240530150150

Llak për dysheme poliaspartike me tharje të shpejtë - ASP810

Llak me dy komponentë pa tretës i trajtuar nga rrëshirë poliaspartike dhe izocianat alifatik. Është një llak vetë-nivelues i tharë shpejt me veti jo zverdhëse, kundër gërvishtjeve, rezistente ndaj motit etj.

Numri i modelit: ASP 810

Përbërësi: rrëshirë poliaspartike dhe izocianat alifatik

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Përdorimi i dizajnit: Rastetme sistem dyshemeje poliaspartike dhe epokside si llak i sipërm në dysheme metalike, dysheme me flake dhe veshje të ndryshme të dyshemeve artistike

Pamja: Pjesa A: Lëng transparent pa ngjyrë / Pjesa B:Lëng i pangjyrë transparente

Raportet e përdorimit: Veshje rrotullimi: Pjesa A: Pjesa B=1: raporti i masës 1

Koha e ruajtjes: Pjesa A: 1 vit / Pjesa B: 1 vit

Temperatura e ruajtjes: 5℃-35℃

Specifikimi i paketimit: Bojë: 20KG / Agjent kurues: 10KG

Karakteristikat kryesore

- Pa tretës, jo toksik dhe miqësor me mjedisin

- Rezistencë e mirë në shtypje dhe rezistencë ndaj goditjes

- Shkurtim i shpejtë, tharje e shpejtë, kursim kohe


810


Skenarët e Aplikimit

ASP810 është projektuar veçanërisht për t'u përdorur në raste me poliaspartik & sistem dyshemeje epokside si llak i sipërm në dysheme metalike, dysheme me flake dhe veshje të ndryshme të dyshemeve artistike.


信 截图 _20240531153454


Parametrat fizikë

Pjesa APjesa B
Pamja: Lëng transparent pa ngjyrëTema & Dukje:Lëng i pangjyrë transparente
Viskoziteti 25℃: Ca.400Viskoziteti 25℃: Ca.50
Pesha specifike 25°C: 1.08±0.02Pesha specifike 25°C: 1.12±0.02

Përmbajtja e ngurtë: 98±2%

Përmbajtja e ngurtë: 100%


Vetitë fizike pas kurimit

Pamja e bojës normal
7 ditë FortësiHB
Abrazioni (rrota CS17 750 g, 500 rpm)20
Zgjatimi në thyerje (%)35
Rezistenca në tërheqje (MPa)20
Ngjitja e betonit (Mpa)2.2
Ngjitja e betonit (Mpa)Kaloj


Parametrat e ndërtimit

Raporti i përzierjes Veshje rrotullimi:A:B=1:1 raport mase

Koha e aplikimit

Temperatura (℃)102030
Jetëgjatësia në tenxhere (min)201510

Doza e ndërtimit: rreth 0.2kg/m2


Kushtet e Ndërtimit

Temperatura e ambientit: 0℃-35 ℃, Lagështia e ambientit: ≤85%

Temperatura e nënshtresës: duhet të jetë më e madhe se temperatura e pikës së vesës së ajrit 3 ℃ ose më shumë.

Agjent pastrimi: poliurea poliaspartike hollues standard


Koha e tharjes dhe intervali i lyerjes

Temperatura (℃)25
Hapur për trafikun e këmbësorëve (orë)3
Hapur për qarkullimin e automjeteve (ditë)3
Thatë për t'u rilyer (orë)3

Të dhënat e mësipërme janë vetëm për udhëzime. Koha aktuale/intervali i tharjes përpara veshjes mund të jetë më i gjatë ose më i shkurtër në varësi të trashësisë së filmit të veshjes, gjendjes së ventilimit, temperaturës dhe lagështisë, etj.

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Llak për dysheme poliaspartike me tharje të shpejtë - ASP810

Llak për dysheme poliaspartike me tharje të shpejtë - ASP810

Numri i modelit:ASP 810

Komponenti:rrëshirë poliaspartike dhe izocianat alifatik

Përdorimi i dizajnit:Rasteme sistem dyshemeje poliaspartike dhe epokside si llak i sipërm në dysheme metalike, dysheme me flake dhe veshje të ndryshme të dyshemeve artistike

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!