Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / PASKON POLIASPARTIKE KATI

  • 1700621954407466
  • 600
  • 1700621954407466
  • 600

Lidhës me gurë të përshkueshëm poliaspartik UVR - ASP600Two-component coat cured by aspartic resin and aliphatic isocyanate - solvent-free, non-toxic and eco-friendly, excellent resistance to yellowing, UV discoloration and chalking resistance, high hardness and good bonding strength.

Numri i modelit:ASP600

Përbërësi: rrëshirë aspartike dhe izocianat alifatik

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Përdorimi i projektimit: Ngjitës për shtrimin e trotuarit të depërtueshëm

Pamja: Agjenti kryesor: Lëng transparent pa ngjyrë Agjent shërues: Lëng i të gjitha ngjyrave

Raportet e përdorimit: Veshje me rrotull: A:B = raport mase 1:0.7

Koha e ruajtjes:Bojë: 1 vit Agjent kurues: 9 muaj

Temperatura e ruajtjes: 5℃-35℃

Specifikimet e paketimit: Bojë: 20KG Agjent shërues: 14KG

KARAKTERISTIKAT KRYESORE

Pa tretës dhe miqësor ndaj mjedisit

Excellent compressive strength

Non-yellowing and UV stable

Superb bonding with rubber granules

Easy application and water resistant


SHTRESAT E APLIKIMIT

ASP600 Poliapartike Permeable Stone Binder: ASP600 is a durable polyaspartic resin used to bind permeable stones for outdoor surfaces.

Concrete or ASP600 Polyaspartic Permeable Stone Binder: You can choose between traditional concrete or ASP600 polyaspartic resin as a binder for permeable stone surfaces.

Natural Earth: Natural earth refers to the existing ground or soil at the construction site, serving as the base layer or representing the original terrain.

600


SKENART E APLIKIMIT

Polyaspartic UVR Permeable Stone Binder ASP600 is designed primarily for adhesive applications in permeable pavement surfaces, offers enhanced adhesion for long-lasting durability while promoting water permeability and efficient drainage. It is suitable for a wide range of environments, including gardens, parks, playgrounds, running tracks, sports facilities, driveways, and swimming pool surroundings.

600PARAMETRAT FIZIKE

Agjenti kryesor

Agjent shërues

Pamja: Lëng transparent pa ngjyrë 

Pamja: Të gjitha ngjyrat e lëngshme

Viskoziteti 25℃:1000 MPaS

Viskoziteti 25℃:1200 MPaS

Graviteti specifik 25°C: 1.06

Pesha specifike 25°C: 1.16

Lëndët e ngurta:96%  

Lëndët e ngurta:100%

Karakteristikat e materialit pas pjekjes

Paraqitja e filmit

normal

Fortësia 7 ditë

Bregu D 80

Abrazioni (rrota CS17 750 g, 500 rpm)

15mg

Ngjitja e betonit (MPa)

3

Acid resistance, 5% sulfuric acid

Nuk ka ndryshim

Alkali resistance, 10% sodium hydroxide

Nuk ka ndryshim


Parametrat e ndërtimit:

Use ratio:      Roll: A:B=10:7 mass ratio

Koha e aplikimit:

Temperatura ()

10

25

30

Mix-use period (min)

80

60

40


Kushtet e ndërtimit

Temperatura e ambientit: 0℃-35℃, Lagështia e ambientit: ≤85%

Temperatura e nënshtresës: duhet të jetë më e madhe se temperatura e pikës së vesës së ajrit 3 ℃ ose më shumë.

Agjent pastrimi: poliurea hollues standard

Shënim: Ky material ka kërkesa shumë të larta për ndërtim, dhe duhet të përdoret pas trajnimit profesional nga kompania jonë përpara përdorimit.

Koha e tharjes dhe intervali i lyerjes:

Temperatura ()

25

Hapur për trafikun e këmbësorëve (orë)

8

Hapur për qarkullimin e automjeteve (ditë)

7

Thatë për t'u rilyer (orë)

8


Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Lidhës me gurë të përshkueshëm poliaspartik UVR - ASP600

Lidhës me gurë të përshkueshëm poliaspartik UVR - ASP600

Numri i modelit:ASP600

Komponenti:rrëshirë aspartike dhe izocianat alifatik

Përdorimi i dizajnit:Ngjitës për shtrimin e trotuarit të depërtueshëm

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!