Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / PASKON POLIASPARTIKE KATI

  • Veshje dyshemeje poliaspartike ASP800
  • 信 截图 _20240530150840
  • 信 截图 _20240530160036
  • Veshje dyshemeje poliaspartike ASP800
  • 信 截图 _20240530150840
  • 信 截图 _20240530160036

Llak për dysheme poliaspartike pa tretës - ASP800Llak me dy përbërës pa tretës, i trajtuar nga rrëshirë poliaspartike dhe izocianat alifatik. Është një llak eko-miqësor dhe vetë-nivelues me veti që nuk zverdhet, kundër gërvishtjeve, rezistente ndaj motit etj.

Numri i modelit: ASP 800

Përbërësi: rrëshirë poliaspartike dhe izocianat alifatik

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Përdorimi i dizajnit: Rastetme sistem dyshemeje poliaspartike dhe epokside si llak i sipërm në dysheme metalike, dysheme me flake dhe veshje të ndryshme të dyshemeve artistike

Pamja: Pjesa A: Lëng transparent pa ngjyrë / Pjesa B:Pa ngjyrë transparentelikuid

Raportet e përdorimit: Veshje rrotullimi: Pjesa A: Pjesa B=1: raporti i masës 0.85 (nga pesha, ju lutemi përzieni mirë përpara përdorimit)

Koha e ruajtjes: Pjesa A: 12 muaj / Pjesa B: 12 ​​muaj

Temperatura e ruajtjes: 5℃-35℃

Specifikimi i paketimit: Bojë: 20KG / Agjent kurues: 17KG

Karakteristikat kryesore

- Pa tretës, jo toksik dhe miqësor me mjedisin

- Rezistencë e mirë në shtypje dhe rezistencë ndaj goditjes

- Nuk ka zverdhje dhe rezistencë të mirë ndaj gërryerjes


800 高清


Skenarët e Aplikimit

ASP800 është veçanërisht i përshtatshëm për raste me poliaspartik & sistem dyshemeje epokside si llak i sipërm në dysheme metalike, dysheme me flake dhe veshje të ndryshme të dyshemeve artistike.


信 截图 _20240531153355


Parametrat fizikë

Pjesa APjesa B
Pamja: Lëng transparent pa ngjyrëTema & Dukje: Lëng i pangjyrë transparente
Viskoziteti 25℃: 500±200MPaSViskoziteti 25℃: 150±50MPaS
Graviteti specifik 25°C: 1.02Graviteti specifik 25°C: 1.01

Përmbajtja e ngurtë (%):96±2 (nga pesha, e përzier)

                                  95±2 (nga vëllimi, i përzier)

Dendësia (g/cm3)1. 11±0.05 (të përziera)
Pika e ndezjes (°C): -93Pika e ndezjes (°C): -61
Shërimi i plotë (ditë)7
Mbulimi teorik5m2/Kg/200μm


Parametrat e ndërtimit

Raporti i përzierjes Veshje rrotullimi:A:B=1:0.85 raporti masiv (sipas peshës, ju lutemi përzieni mirë përpara përdorimit)

Koha e aplikimit

Temperatura (℃)102030
Jetëgjatësia në tenxhere (min)403530


Kushtet e Ndërtimit

Temperatura e ambientit: 0℃-35 ℃, Lagështia e ambientit: ≤75%

Temperatura e nënshtresës: duhet të jetë më e madhe se temperatura e pikës së vesës së ajrit 3 ℃ ose më shumë.

Agjent pastrues: hollues standard poliaspartik


Koha e tharjes dhe intervali i lyerjes

Temperatura (℃)25
Hapur për trafikun e këmbësorëve (orë)4
Hapur për qarkullimin e automjeteve (ditë)12
Thatë për t'u rilyer (orë)12

Të dhënat e mësipërme janë vetëm për udhëzime. Koha aktuale/intervali i tharjes përpara veshjes mund të jetë më i gjatë ose më i shkurtër në varësi të trashësisë së filmit të veshjes, gjendjes së ventilimit, temperaturës dhe lagështisë, etj.

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

微 信 图片 _20240614120438

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Llak për dysheme poliaspartike pa tretës - ASP800

Llak për dysheme poliaspartike pa tretës - ASP800

Numri i modelit:ASP 800

Komponenti:rrëshirë poliaspartike dhe izocianat alifatik

Përdorimi i dizajnit:Rasteme sistem dyshemeje poliaspartike dhe epokside si llak i sipërm në dysheme metalike, dysheme me flake dhe veshje të ndryshme të dyshemeve artistike

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!