Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / PASKON POLIASPARTIKE KATI

  • 20KG
  • 10KG
  • 20KG
  • 10KG

Veshje e sipërme për dysheme poliaspartike me flake - ASP100Two-component varnish cured by aspartic resin and aliphatic isocyanate - high solids, non-toxic, eco-friendly with good compressive strength and impact resistance, no yellowing, good wear resistance.

Numri i modelit: ASP 100

Component: aspartic resin and aliphatic isocyanate

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Përdorimi i dizajnit: Raste me kërkesa të larta dekorative si p.sh. dysheme PVC me imitim komercial dhe dysheme me rërë me ngjyra

Pamja: Agjenti kryesor: Lëng transparent pa ngjyrë

Agjent kurues: Të gjitha ngjyrat lëng

Raportet e përdorimit: Veshje rrotullimi: Pjesa A: Pjesa B=1: raporti i masës 1

Koha e ruajtjes:Bojë: 1 vit Agjent kurues: 9 muaj

Temperatura e ruajtjes: 5℃-35℃

Specifikimet e paketimit: Bojë: 20 KG Agjent shërues: 10 kg

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Veshje e sipërme për dysheme poliaspartike me flake - ASP100

Veshje e sipërme për dysheme poliaspartike me flake - ASP100

Numri i modelit:ASP 100

Komponenti:aspartic resin and aliphatic isocyanate

Përdorimi i dizajnit:Raste me kërkesa të larta dekorative si p.sh. dysheme PVC me imitim komercial dhe dysheme me rërë me ngjyra.

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!