Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

LAJME DHE NGJARJE

Perflex Novel Materials mori pjesë në ekspozitën e 36-të të Cerambath 28 korrik 2022

Nga data 18 deri më 21 prill, Perflex Novel Materials mori pjesë në Ekspozitën e 36-të Cerambath në Foshan GuangDong, e cila është ekspozita më e madhe e Materialeve të Ndërtimit në Kinë. Dhe u shfaqën rreth 800 ekspozues me më shumë se 20 mijë Produkte të reja.


Në Expo, fino pllakash P-20 dhe P-30 e Perflex u bënë në qendër të vëmendjes për vetitë e tij superiore. Shumë vizitorë ishin të interesuar për P-20, i cili ka veti të mira lidhëse dhe i lehtë për t'u përdorur. P-30 gjithashtu magjepsi njerëzit me vetitë e tij të mos zverdhjes dhe Super Rezistencës së Motit. Perflex zbuloi një lloj të ri finoje për pllaka, i cili ka të njëjtat veti me fino pllakash P-30. Dhe ndihmon më shumë eko-miqësor për përdorimin e paketës Aluminium File Tube.


BACK NEXT Mbytës pllakash i papërshkueshëm nga uji Perflex i ri i lançuar në Tajlandë

Lajme relative

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni