Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

LAJME DHE NGJARJE

Agjenti i parë i përgjithshëm i Perflex Malajzisë në Terengganu 06 prill 2023

Urime SOONG HOE METAL SDN BHD për të qenë agjenti i parë i përgjithshëm i Fino për pllaka Perflex sistemi në Terengganu!


Për të qenë tregtari numër një i Perflex në zonën tuaj për të ofruar çdo zgjidhje për mbushjen e shtresave të pllakave qeramike për shtëpitë tuaja të dashura.


✅ i papërshkueshëm nga uji

✅ I qëndrueshëm ndaj mykut

✅ Kundër ndotjes

✅ Lehtë për tu pastruar

✅ Vjen në më shumë se 54 kombinime ngjyrash (teksturë në mat, me shkëlqim, me shkëlqim)

✅ Nuk ka zverdhje deri në 30 vjet (P-30 Poliapartike)


微 信 图片 _20230403170324


微 信 图片 _20230403170353微 信 图片 _20230403170415

BACK NEXT Projekti i ri i fugave të pllakave i përfunduar nga cldbathrooms, Perflex UK

Lajme relative

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni