Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

LAJME DHE NGJARJE

Perflex Malaysia Ftohet në Ceed Design për të ndarë produktet Preflex 18 gusht 2022

E themeluar në vitin 2011, Ceed Design është në pronësi të Edith Chew & Eugene Chan, e cila është firmë e dizajnit të brendshëm dhe arkitektit, pioniere në estetikën minimaliste dhe Wabi-Sabi në Penang.


Çifti i është përkushtuar prezantimit të thjeshtësisë dhe autenticitetit në skenën e brendshme për më shumë se 10 vjet.


Me nder të madh, ne jemi të ftuar nga Edith të ndajmë produktet Perflex për ekipin e Ceed Design.


Siç dihet se fino pllakash është përmirësuar nga fino çimentoje - epoksi çimento - fino epoksi me fishek - poliaspartik (fino që nuk zverdhet).


Perflex Novel Materials do t'ju ofrojë produktet më të fundit të përditësuara për fino pllakash për të pasur një prezantim më të bukur të dizajnit të brendshëm dhe stilit të jetës në shtëpinë tuaj.


✅ Rezistencë ndaj ujit
✅ Rezistencë ndaj motit
✅ Kundër mykut
✅ Rezistencë ndaj njollave
✅ Më shumë se 108 ngjyra për t'u përshtatur
✅ Nuk zverdhet për 30 vjet (P-30 Polyaspartic)
BACK NEXT Ekipi i Perflex UK në TTA Tiling Show

Lajme relative

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni