Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

LAJME DHE NGJARJE

Hapja e Punëtorisë Kreative në Malajzi 03 nëntor 2023

Urime për hapjen madhështore të Punëtorisë Kreative, Hapësira Nr. 1 e Materialeve Ndërtimi Moderne me Një ndalesë + Hapësira e bashkëpunimit me Dizajn të Brendshëm, me Perflex si markën ekskluzive të finove!


Në hapje morën pjesë shumë stilistë të brendshëm dhe agjentë të markave të dekorimit të shtëpisë. Faleminderit për pjesëmarrjen e tyre! Emri i çdo marke që mori pjesë në hapje është gdhendur në sipërfaqen e kafesë, duke u dukur kaq bukur!信 截图 _20231104104234

BACK NEXT Perflex zgjeron partneritetin strategjik në Vietnam për të avancuar zgjidhjet e ndërtimit

Lajme relative

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni