Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

LAJME DHE NGJARJE

Grouting i ri i bërë nga Dan Bouckley - Distributor Perflex në Kanada 20 prill 2023

Funa e re e pllakave të shtëpisë është bërë me Perflex Seven Grey P-20 Perflex nga Dan Bouckley, distributor i Perflex në Kanada! Ai është me të vërtetë i talentuar dhe është përmirësuar shumë në aplikimin e finove të pllakave të fishekëve Perflex.


Fino përputhet me ngjyrën e pllakave qeramike. Është i papërshkueshëm nga uji, që nuk plasaritet dhe kundër mykut dhe i qëndrueshëm, gjë që e bën të zbatueshëm në banjë dhe kuzhinë.
微 信 图片 _20230418100438


BACK NEXT Agjenti i parë i përgjithshëm i Perflex Malajzisë në Terengganu

Lajme relative

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni