Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / MBUSHJE EPOXY KATI

  • 15
  • 5
  • pur300
  • 15
  • 5
  • pur300

UVR Permeable Stone Binder - PUR300Two-component UVR stone binder is a super weather resistant adhesive, used for outdoor weather resistant adhesive stone permeable floors, luminescent floors, or sand tempered floors.

Numri i modelit: PUR300

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Përdorimi i projektimit: Ngjitës për shtrimin e trotuarit të depërtueshëm

Pamja: Lëng transparent pa ngjyrë

Raportet e përdorimit: Veshje me rrotull: A:B = raport mase 3:1

Storage temperature: below 25℃

Specifikimet e paketimit: Bojë: 15KG Agjent shërues: 5KG

Karakteristikat kryesore

Yellowing resistance, bonding performance can be more excellent

More aggregate and color matching

Fortësi e lartë dhe forcë e mirë lidhëse


pur300


Skenarët e Aplikimit

UVR Stone Binder PUR300 is designed primarily for adhesive applications in permeable pavement surfaces. It offers enhanced adhesion for long-lasting durability while promoting water permeability and efficient drainage. It is suitable for a wide range of environments, including gardens, parks, playgrounds, running tracks, sports facilities, driveways, etc.


PUR300


Parametrat fizikë

Dendësi

1.20±0.01 g/cm³

Tema & Dukje

lëng viskoz

I fortë

100%

Temperatura e ulët

fleksibilitet

No change -25℃

viskozitet

10000 CPS

Rezistenca e plakjes

Accelerated aging experiment

for 72 hours without any

ndryshimet

Koha e kurimit

4h

Rezistenca Alkali

Saturated Ca (CH) 2 solution

Soak for 15 days without any

ndryshimet

Forca e lidhjes

8MPa

Rezistenca e acidit

Soaking in 1% sulfuric acid solution 15 days without change

Vishni rezistencën

0.0035g / cm³

Erë

No irritating odor



Rezistenca ndaj flakës

≥ 25


Kushtet e Ndërtimit

The construction environment is above 10 ℃. There is no rain or snow weather, and the base layer and materials are strictly in a dry state.


Trajtim sipërfaqësor

Rinse off salt and other water-soluble dirt with water

Remove grease and oil with appropriate cleaners and degreasers

Concrete substrate must be ground and cleaned thoroughly

Pay attention to the coating interval with the primer during construction

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Sheet dhënat teknikeShkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

UVR Permeable Stone Binder - PUR300

UVR Permeable Stone Binder - PUR300

Numri i modelit:PUR300

Përdorimi i dizajnit:Ngjitës për shtrimin e trotuarit të depërtueshëm

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!