Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / MBUSHJE EPOXY KATI

  • 25
  • 5
  • 2301
  • 25
  • 5
  • 2301

Solvent-free Epoxy Self-leveling Topcoat - EPR3301(A/B)Two-component coating composed of premium Nanya epoxy resin, high-efficiency surface additives, high-quality pigments, and curing agents and other raw materials.

Numri i modelit: EPR3301 (A/B)

Component: premium Nanya epoxy resin, high-efficiency surface additives, high-quality pigments, and curing agents and other raw materials

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Design use:mainly designed to be used in warehouse, parking lot and other areas, it can withstand forklift, cars and other back and forth.

Pamja: E rregullueshme me ngjyra

Raportet e përdorimit: A:B = raporti masiv 5:1

Koha e ruajtjes: 1 vit

Temperatura e ruajtjes: 10℃-35℃

Specifikimi i paketimit: Bojë: 25 KG       Agjent kurues: 5 kg

Karakteristikat kryesore

Pa tretës, jo toksik dhe miqësor ndaj mjedisit

Low viscosity, high gloss, good self-leveling

Excellent strength resistance and wear resistance


3101, 3201, 3301


Skenarët e Aplikimit

Solvent-free Epoxy Self-leveling Topcoat EPR3301 is formulated through advanced production processes. It is a low-VOC, eco-friendly, high-bonding strength, with high-performance color-tunable epoxy flowable topcoat material, primarily intended to be used in warehouse, parking lot and other areas. It can withstand forklift, cars and other back and forth.


3301


Parametrat fizikë

Gel time/ h

≤4(25 ℃)

Resistance to 10% NaOH

168 orë pa

ndryshim

Tack free time/ h

≤24(25 ℃)

Resistance to 10% H2SO4

168 orë pa

ndryshim

Fortësi

H2H

Rezistenca ndaj ujit

168 orë pa

ndryshim

Ngjyra

i rregullueshëm

Resistance to lubricating oil

168 orë pa

ndryshim

Dendësia g / cm³

Part A:1.35 to 1.45

Part B:1.05

Gasoline-resistant, 120 #

168 orë pa

ndryshim

Wear resistance (750g /

300r, lost g)

≤0.03

Përmbajtje e ngurtë

100%
Storage Condition

Storage time: Part A: 1year                           Part B: 1 year

Temperatura e ruajtjes: 10℃-35


Teknologjia e ndërtimit

Mixing: Pour components A and B into the mixing barrel in proportion and stir evenly (electric: stirring time is not less than 1 minute, manual: stirring time is not less than 2 minutes, pay attention to the inter layer mixing between the upper and lower liquid levels)

Construction method: Just apply directly on the middle coat, with scraper or roller. 

Construction conditions: Construction should be avoided on rainy days or when the relative humidity of the atmosphere is higher than 80% and the relative air humidity is below 75%. , or when the temperature is below 5°C. 

Magazinimi: i mbyllur dhe i ruajtur në një vend të freskët dhe të ajrosur, rezistent ndaj zjarrit, rezistent ndaj lagështirës dhe diellit.


Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

岩片图

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Solvent-free Epoxy Self-leveling Topcoat - EPR3301(A/B)

Solvent-free Epoxy Self-leveling Topcoat - EPR3301(A/B)

Numri i modelit:EPR3301 (A/B)

Komponenti:premium Nanya epoxy resin, high-efficiency surface additives, high-quality pigments, and curing agents and other raw materials

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!