Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Dyshemeja pa probleme / MBUSHJE EPOXY KATI

  • 25
  • 5
  • 2301
  • 25
  • 5
  • 2301

High Solid Epoxy Self-leveling Topcoat - EPR2301(A/B)Two-component coating composed of premium Nanya epoxy resin, high-efficiency surface additives, high performance curing agents and other raw materials.

Numri i modelit: EPR2301 (A/B)

Component: premium Nanya epoxy resin, high-efficiency surface additives, high performance curing agents and other raw materials

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Përdorimi i dizajnit: i projektuar kryesisht për t'u përdorur në depo, parking dhe zona të tjera, ai mund t'i rezistojë pirunit, makinave dhe të tjera mbrapa dhe me radhë.

Pamja: E rregullueshme me ngjyra

Raportet e përdorimit: A:B = raporti masiv 5:1

Koha e ruajtjes: 1 vit

Temperatura e ruajtjes: 10℃-35℃

Specifikimi i paketimit: Bojë: 25 KG       Agjent kurues: 5 kg

Karakteristikat kryesore

Bright and plump paint film, and eco-friendly

Viskozitet i ulët, shkëlqim i lartë, vetënivelim i mirë

Small smell and wear resistance


2101, 2201, 2301


Skenarët e Aplikimit

High Solid Epoxy Self-leveling Topcoat EPR2301 is formulated through advanced production processes. It is recommended to be used in warehouse, parking lot and other areas. It can withstand forklift, cars and other back and forth.


2301


Parametrat fizikë

Koha e xhelit / orë

≤4(25 ℃)

Rezistencë ndaj 10% NaOH

168 orë pa

ndryshim

Koha e lirë/h

≤24(25 ℃)

Rezistencë ndaj 10% H2SO4

168 orë pa

ndryshim

Fortësi

H2H

Rezistenca ndaj ujit

168 orë pa

ndryshim

Ngjyra

i rregullueshëm

Rezistenca ndaj vajit lubrifikues

168 orë pa

ndryshim

Dendësia g / cm³

Pjesa A: 1.35 deri në 1.45

Pjesa B:1.05

Rezistent ndaj benzinës, 120 #

168 orë pa

ndryshim

Rezistenca ndaj konsumit (750 g /

300r, g humbur)

≤0.03

Përmbajtje e ngurtë

90%
Storage Condition

Koha e ruajtjes: Pjesa A: 1 vit Pjesa B: 1 vit

Temperatura e ruajtjes: 10℃-35


Teknologjia e ndërtimit

Përzierja: Hidhni përbërësit A ​​dhe B në fuçinë e përzierjes në proporcion dhe përzieni në mënyrë të barabartë (elektrike: koha e trazimit nuk është më pak se 1 minutë, manuale: koha e trazimit është jo më pak se 2 minuta, kushtojini vëmendje përzierjes ndërmjet shtresave midis pjesës së sipërme dhe nivele më të ulëta të lëngjeve)

Mënyra e ndërtimit: Thjesht aplikojeni direkt në shtresën e mesme, me kruese ose rul. 

Construction conditions: Construction should be avoided on rainy days or when the relative humidity of the atmosphere is higher than 80% and the relative air humidity is below 75%, or when the temperature is below 5°C. 

Magazinimi: i mbyllur dhe i ruajtur në një vend të freskët dhe të ajrosur, rezistent ndaj zjarrit, rezistent ndaj lagështirës dhe diellit.


Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Informacioni i produktit Shkarko

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

High Solid Epoxy Self-leveling Topcoat - EPR2301(A/B)

High Solid Epoxy Self-leveling Topcoat - EPR2301(A/B)

Numri i modelit:EPR2301 (A/B)

Komponenti:premium Nanya epoxy resin,high-efficiency surface additives, high performance curing agents and other raw materials

Përdorimi i dizajnit:mainly designed to be used in warehouse, parking lot and other areas, it can withstand forklift, cars and other back and forth

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!