Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Shtëpi / Produkte / Ngjitës dhe ngjitës / RRËSHIRË EPOXI KRISTAL

  • 微 信 图片 _20221216163356
  • 840
  • 微 信 图片 _20221216155917
  • 微 信 图片 _20221216163356
  • 840
  • 微 信 图片 _20221216155917

Rrëshirë epoksi kristalPerflex P-128 është ngjitës derdhje epokside me përshkueshmëri të lartë, e kuruar në temperaturën e dhomës. Ka avantazhet e transparencës së mirë, viskozitetit të ulët, mbrojtjes së mjedisit dhe procesit të butë të tharjes. Pas pjekjes, ka transparencë të lartë, fortësi të mirë dhe rezistencë të shkëlqyeshme ndaj zverdhjes.

Numri i modelit: P-128

Përbërësi: rrëshirë epoksi

Certifikata: France A+, CE, Rohs, ISO9001

Vëllimi: ngarkuar me 5 kg në fuçi plastike 5L

Afati i ruajtjes: 24 muaj

Pamja: lëng i pastër

Aplikimi: Mbyllja izoluese e punimeve të drurit, rrëshqitja e çamçakëzit dekorativ, mbushja e mobiljeve dhe mykut, veçanërisht e përshtatshme për mbushje me kërkesa për trashësi të lartë si tavolina lumi, tabaka çaji dhe mobilje prej druri.

Zgjedhja e ngjyrave

FSHEJENI PËRZGJEDHJEN E PLOTË NGJYRAVE

Veglat e zgjedhjes së Perflex

Veglat e zgjedhjes së Perflex
Përdoreni atë me produktin tonë…
Dhe lehtësoni projektin tuaj

Efekti i favorshëm sipas produktit

Më shumë produkte të afërta

Lini kërkesën tuaj

Emër

Email Adresa

Numri i kontaktit

Përshkrim

tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni

Rrëshirë epoksi kristal

Rrëshirë epoksi kristal

Numri i modelit:P-128

Komponent:rrëshirë epoxy

Lini një mesazh
Ne do t'ju telefonojmë së shpejti!