Ky sajt përdor dhe vendos "cookies" në kompjuterin tuaj për të ndihmuar në përmirësimin e kësaj faqe interneti. Ju mund të mësoni më shumë rreth këtyre skedarëve dhe informacione të përgjithshme rreth mënyrës se si të ndryshoni cilësimet tuaja të kukive duke klikuar këtu. Duke vazhduar të përdorni këtë sajt pa ndryshuar cilësimet tuaja, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookie-ve.

Certifikimet e produkteve

CE, Rohs, France A+, ne kujdesemi për shëndetin e klientëve tanë dhe mjedisin. Produktet Perflex nuk janë bërë për të marrë certifikata, por ne kemi shumë. Kërkimi i cilësisë nuk ndalet me kaq, qëllimi ynë është gjithmonë të kalojmë testet e klientëve tanë.


tel+86 183 9099 2093

Email[email mbrojtur]

whatsapp

#

na kontaktoni