Оваа страница користи и поставува „колачиња“ на вашиот компјутер за да помогне да се подобри оваа веб-локација. Можете да дознаете повеќе за овие колачиња и општи информации за тоа како да ги промените вашите поставки за колачиња со кликнување овде. Продолжувајќи да ја користите оваа страница без да ги менувате вашите поставки, се согласувате со нашата употреба на колачиња.

Дома / Производи / Бесшевни подови / ПОЛИСПАРТИЧЕН ПОДЕН ПАЛТ

  • 20KG
  • 10KG
  • 20KG
  • 10KG

Водоотпорна мембрана за базен полиаспартик - ASP400Двокомпонентен лак стврднат со аспартатна смола и алифатичен изоцијанат - со висока содржина на цврсти материи, нетоксичен и еколошки, добра цврстина на притисок и отпорност на удар, без пожолтување, добра отпорност на абење.

Број на модел: ASP400

Компонента: аспартатна смола и алифатичен изоцијанат

Сертификат: Франција A+, CE, Rohs, ISO9001

Употреба на дизајн: Прилики со високи барања за отпорност на абење, отпорност на удар на пукање и отпорност на пожолтување, површинска обвивка

Изглед: Главно средство: Безбојна проѕирна течност     Средство за лекување: Течност за сите бои

Сооднос на употреба: Облога на ролна: A:B = масен сооднос 1:1

Време на складирање: Боја: 1 година     Средство за лекување: 9 месеци

Температура на складирање: 5℃-35℃

Спецификација на пакувањето: Боја: 20 KG     Средство за лекување: 10 KG

Избор на боја

СОКРИЈТЕ ГО ЦЕЛОСНИОТ ИЗБОР НА БОИ

Алатки за избор на Perflex

Алатки за избор на Perflex
Користете го со нашиот производ…
И олеснете го вашиот проект

Поволен ефект според производот

Преземи информации за производот

Технички лист напревземи

Повеќе релативни производи

Оставете го вашето барање

Име

Е-мејл адреса

Број за контакт

Опис

тел+ 86 183 9099 2093

е-маил[заштитена по е-пошта]

whatsapp

#

да не контактирате

Водоотпорна мембрана за базен полиаспартик - ASP400

Водоотпорна мембрана за базен полиаспартик - ASP400

Број на модел:ASP400

Компонента:аспартатна смола и алифатичен изоцијанат

Употреба на дизајн:Прилики со високи барања за отпорност на абење, отпорност на удар на пукање и отпорност на пожолтување, површинска обвивка

Остави порака
Ќе ви се јавиме наскоро!